DOKA AJANS

Baskı Çözümleri

Baskı Çözümleri

Sürekli değişen baskı dünyasında, gelişen teknolojilere ayak uyduran bir firma olarak biz, müşterilerimiz için son teknoloji ve üstün kalite baskı çözümleri sunup  gelişmekte olan sektörde, profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

 Geleneksel matbaa tekniklerinin çok zahmetli ve uzun olduğundan, sizler için en hızlı ve en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Matbaa gezip fiyat araştırması yapmanıza gerek kalmadan, sitemiz üzerinden hizmet sunmaktayız. Doka Ajans olarak, müşterileri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bu doğrultuda hizmetin her aşamasında süreci yakından takip ederek talep ettiğiniz ürünlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

 Tüm firmalar, sektör fark etmeksizin ve büyük ya da küçük olsun baskı ürünlerine ihtiyaç duyar. Firma olarak; müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını  en uygun fiyatlarla, kaliteli bir şekilde gidermeyi mümkün kılıyoruz. Kartvizit, antetli, zarf, bloknot çeşitleri , sunum dosyası,el ilanı, broşür, dergi, katalog ,info tanıtım, kutu ambalaj,davetiye, etiket, magnet, afiş, takvim, Amerikan servis ve daha birçok ürünümüzle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

 Doka Ajans ile ajanslar, grafikerler, KOBİ ve firmalar, internet üzerinden bir tıkla baskı siparişlerini verip rahatça ürün tedarik edebilirler.

 Reklam, firmaların başarısında çok büyük öneme sahiptir. Matbaa baskı ürünleri ise reklam, promosyon ve marka imajı gibi unsurları etkileyen en önemli faktördür.

 Dolayısıyla her türlü basım ve promosyon ürünlerinin tedariği için. DOKA ajans çalışanları ve yönetim olarak hizmet sunmaya devam edeceğiz.

 Sipariş sonrasında da bizlerle her zaman iletişim kurabilir ve doğabilecek sorunların çözümü için bizlere başvurabilirsiniz. Süreç boyunca ve sipariş sonrası daima müşterilerimizle yakın ilişki içerisinde hizmetinizdeyiz. 

“ Doğru karar “ DOKA

 Güven ve saygı ilkeleriyle şeffaflık içinde yürüttüğümüz faaliyetlerimizde, etkin ve kalıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Matbaa sektöründe meslek etiği olarak müşteri odaklı çalışmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sadık bir müşteri havuzuyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz. İyi bir hizmet deneyimi, kaliteli ürün ve uygun fiyatlı baskılar için bize başvurabilirsiniz