DOKA AJANS

Promosyon Ürün Çeşitleri

Bir promosyon ürünü yaptırmak istiyorsanız kalem, ajanda, çanta gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Toptan olarak satın alındığında avantajlarını katlayan promosyon ürünlerinin maliyetleri de dağıtılacak ürünün sayısına göre düşüyor. Toptan alımlarla daha uygun fiyatlarla promosyon tedarik edebilen işletmeler, bu sayede sundukları ürün hizmetin tanıtımını en uygun fiyatlara yapabiliyorlar. Bu çok yönlü ürünler, ürün üzerine logonuzu yerleştirmeniz için çok fazla alan sağlar. Markanıza destek veren promosyon ürünleri, uzun ömürleri sayesinde aynı zamanda ergonomiktir.

 Yeniden Kullanılabilirler

  Dağıtacağınız promosyon ürününü ne kadar çok kişi kullanırsa, o kadar sıklıkla logonuzu görünür. Özel toptan promosyon çanta modelleri, marka tanıtımı için nihai yararlı üründür. Bu çantalar aracılığı ile öğrenciler defter ve kitaplarını taşımak için kullanabilirler. Çantaların düzinelerce kullanım alanı vardır, bu sayede markanız istediğiniz görünüme kavuşacaktır.

 Az Yer Kaplar

  Bir diğer popüler promosyon hediyelik ürün olan promosyon ajanda modelleri ise diğer promosyon ürünleri ile özellikle fuarlar ve diğer büyük etkinlik ortamları için uygundur. Promosyon olarak sunduğunuz çantanın içine kalem ve ajanda gibi farklı hediyeler de yerleştirerek hem yerden tasarruf edebilir hem potansiyel müşterilerinizin memnun kalmasını sağlarsınız. Bazı promosyon ürünleri nakliye için ekstra paraya mal olurken, çanta, promosyon kalem ve ajanda gibi hediyelikler ekstra ambalaja ihtiyaç duymaz. Hemen hemen her pakete sığacak kadar küçük olan promosyon ürünleri dağıtılan kişiler bir sorun olmadan ürünleri kolayca taşıyabileceklerdir.

 Daha Küçük Promosyonlar Kaybolabilir

  Çanta, ajanda ve kalem gibi promosyon ürünleri herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Aynı zamanda muhafaza edilmesi de kolay olan bu ürünler, markanızın dikkat çekmesi açısından yeterli büyüklüktedir. Görece daha küçük promosyon ürünlerinde logonuz, marka adınız ve sloganınız kaybolacak ve nihai hedefinize ulaşmanız engellenecektir. İdeal bir verim almak için dağıtılan promosyonlar online alışveriş sayesinde zaman ve efor sarf etmenize gerek bırakmadan, kolayca dilediğiniz ürüne kavuşmanızı sağlıyor. Renk ve model seçenekleri ile göz dolduran promosyon ürünleri, boyutları sayesinde de potansiyel müşterilerinizin memnun olmasını sağlar. Bu sayede markanız sadece hediye edilen tarafından değil, çok daha fazla kişiye ulaşır.